Svatební floristika

Pro váš významný den nabízíme kompletní květinovou výzdobu přesně dle vašich představ. Sjednáme si s vámi osobní schůzku, kde vše společně projdeme a nabídneme vám ideální balíček služeb padnoucí přesně pro vás. 

Květinovou výzdobu si u nás můžete objednat na vyzvednutí v Brně nebo Náměšti nad Oslavou, s dovozem na místo obřadu i hostiny nebo včetně instalace přímo na místě svatby. 

Pracujeme s živými květinami, naše divoké kytice jsou tvořeny především z českých květin. Specializujeme se na přírodní styl svateb - luční, lesní. Nebojíme se výzev. 

ORIENTAČNÍ CENÍK

Ceny jsou uvedeny jako orientační. Při naceňování vaší svatby vždy záleží na výběru květů, ročním období a aktuálních tržních cenách květin. Vše naceňujeme individuálně a s osobním přístupem. Cenu vaší květinové výzdoby vám rádi sdělíme po osobní schůzce nebo online konzultaci, kde společně vše naplánujeme. 

Svatební kytice

luční, lesní, zahradní kvítí, asymetrická...

od 1500 Kč

Korsáž pro ženicha

nejen pro ženicha, ale i pro svědka, tatínka...

od 250 Kč

Kytice pro maminku

nebo třeba pro svědkyni, babičku, kamarádku...

od 500 Kč

Kytice na házení

která si chytí, ta má radost...

od 550 Kč

Květinový šperk

hřebínek, náramek, náhrdelník, brož, nebo jiná krása...

od 350 Kč

Věneček na hlavu

pro vílu, nevěstu nebo družičky...

od 450 Kč

Dekorace stolu - parter

na novomanželský stůl nebo pro podpisový...

od 1500 Kč

Dekorace stolu - kusové dekorace

na stoly hostiny, nebo pro venkovní posezení...

od 280 Kč

Slavobrána

od malých dekorací po rozvolněnou...

od 1500 Kč

Polštářek nebo krabička

než nasadíte kroužky na ruku...

od 280 Kč

Vývazek pro svatebčany

každému na klopu malou ozdobu...

od 25 Kč

Rezervační poplatek 

Rezervační poplatek termínu (poplatek bude odečten z konečné ceny výzdoby, při zrušení rezervace ze strany zákazníka, poplatek propadá) 

2000 Kč

Informační schůzka, ceník

Schůzka nebo nacenění služeb bez uskutečnění zakázky, případně individuální služba...

1500 Kč

Zálohový poplatek splatný nejpozději 21 dnů před konáním svatby (při odstoupení od objednávky ze strany zákazníka je nevratný - má formu smluvní pokuty za zrušený termín) ..................................................................................................................... 50%

Doprava pro dovoz a realizaci výzdoby na místě ............................................................................................................................ 10,-/km

Instalace květinové výzdoby na místě ..................................................................................................................................... 500,-/hod./os.